.

.

Сенка на ролери за безжични влакна безжични влакна 36. тен

Сенка на ролери за безжични влакна безжични влакна 36. тен

DEN 1.00

Износот
Залиха

Оставете малку амбиентална светлина со овие простории затемнувајќи ги безжичните нијанси на природни влакна од домашните колекции. Одликувајќи се со дизајн на природни влакна на Хедер во опции на сива или тен, со безвременски природен естет. Овие нијанси на природни влакна им даваат приватност на спални соби и дневни простории, додека дозволуваат сончевата светлина да се филтрира за свежа, поканувачка атмосфера. Вклучува : (една) 1 сенка. Карактеристики : Затемнување на просторијата Нема жици за затегнување, дете и миленичиња безбедни внатре или надвор од ткаенината ткаени природни јута-хартии, лесни за инсталирање прашина или бришење со влажна крпа од 20% полиестер, 80% опции во боја на хартија : сиво или тен природно влакно безжично безжично Ролери сенка 36,5х72 тен.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи