.

.

Изматете ги женските шорцеви

Изматете ги женските шорцеви

DEN 0.33

Износот
Залиха

Кога вашиот изглед на топло време повици за удобност, сметајте на шкафните шорцеви на Scoop за да ја испорачате мекоста и стилот што го сакате. Овие пријатни шорцеви се изработени во флексибилна ткаенина од скаба со еластична половината за крајна леснотија. Страничните џебови ги чуваат најважните работи додека се во движење. Спарете го со Scoop Scuba Pullover Top за трендовски, истиот сет. Исклучиво на. Материјал : 50% полиестер/43% рајон/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 2,25 ”Inseam. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : Мека ткаенина. Тренд десно : со вибрација за слободно време. Додадете го горниот дел од Scuba за пријатно-шик изглед. Шатки шорцеви за измама за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи