.

.

Исечете го женскиот појас за токач со вреќа

Исечете го женскиот појас за токач со вреќа

DEN 256.00

Износот
Залиха

Фаукс кожен појас толку едноставен, толку беспрекорен во внимание на деталите, го поставува стандардот за рачно изработен изглед. Завршено со изопачена тока со сребрен тон, појасот на токливиот појас на Scoop, е совршен додаток на преголем џемпер, фустан или одлична блуза. Исклучиво на. Материјал : Полиуретан (ПУ). Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Ширина : 2,95 ''. Затворање : Извиткана тока со хардвер со златен тон. Карактеристики : Мека, флексибилна кожна кожа со громити од златен тон. Појасниот појас на токмус. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи