.

.

Потпис од Леви Штраус и Ко. Момци отсечени шорцеви, големини 4-18

Потпис од Леви Штраус и Ко. Момци отсечени шорцеви, големини 4-18

DEN 287.68

Износот
Залиха

Потпис од деструираните пресечени шорцеви на Леви Строс и Ко. Тој може да го преврти полите на манжетна или да го остави надолу за да се покаже искривениот раб. Премиум стрииот тексас се движи со него во текот на неговиот ден, каде и да оди и што и да се приближува. 66% памук, 33% полиестер, 1% еластан. Тексас. удобност флекс. шорцеви. Хитови на половината. Поштенски лета. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе од нашите одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата продавница за одржлив стил за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи