.

.

Д -р Сеус 'Гринч Полиестер руно празник Божиќно куче пижама, Рок Н Ред, М.

Д -р Сеус 'Гринч Полиестер руно празник Божиќно куче пижама, Рок Н Ред, М.

DEN 207.84

Износот
Залиха

Д -р Сеус „Гринч Полиестер/Фуно празник/Божиќна пижама за кучиња, Рок Н Црвен, М. Вашето домашно милениче може да легне и да се опушти со вас во сопствениот д -р Сеус“ Гринч Пижами. Ова милениче PJ е изработено од мека ткаенина на микрофлече и има симпатична графика на Гринч. Официјално лиценциран од д -р Сеус, овој Гринч Пет ПЈ е машина што може да се мие. Сега целото семејство може да одговара на овој празник. Фактор на топлина : Студено. 100% полиестер, микро руно. Машина за перење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи