.

.

Глам фантазиски нокти-кога ќе речеш

Глам фантазиски нокти-кога ќе речеш

DEN 1.00

Износот
Залиха

Бакнеж гел фантазија нокти. Носете ги најтежните нокти во градот! Гел за подготвеност за носење со ултра мазен финиш и неверојатен ефект на сребрен гел! На гел маникир му се потребни минути за да се примени и да трае со денови! И со два начина за носење, можете да изберете да ги залепите или да ги користите мега-лепетените јазичиња. KISS GLAM FANTASY подготвена за носење 28 нокти. Специјални ефекти на FX. Неверојатен ефект на гел. Ултра Соут финиш. Вклучен е мини датотека и маникир и лепак. Нето wt. 2 g (0.07oz) Лепак за розови гел за нокти, 28 мега-лепени јазичиња, мини датотека, стапче за маникир и упатства . до 7-дневно носење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи