.

.

Tapered Edge Titanium прстен со еден жлеб анодизиран во сина боја

Tapered Edge Titanium прстен со еден жлеб анодизиран во сина боја

DEN 15704.64

Износот
Залиха

Овој титаниумски прстен од воздушно вселенско одделение е анодизиран сина и е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипо-алергичен. Оваа ставка има вклопување во луксузна удобност. Прстен со титаниум со титаниум со заоблен раб со еден жлеб во сина боја : овој титаниумски прстен од 7 мм ширина на воздушно одделение е силен.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи