.

.

Начин да ја прославите жетвата злато измиена тиква, крем

Начин да ја прославите жетвата злато измиена тиква, крем

DEN 0.33

Износот
Залиха

Додадете празничен допир во вашиот дом со начин да ја прославите тиквата измиена злато. Оваа фаукс тиква има неодлучни, неусогласени, неусогласени, природни варијации во боја со прекрасен златен сјај, што го прави совршен за есенски центар или акцент на други украси за домови. Со својот неверојатно реален изглед, ова лесен дел е сигурно да и ’позајмува сезонска вибрација на која било просторија, без разлика дали седи на прагот на прозорецот, предниот трем, каминот Мантел или кујната. Опкружете ја оваа дебела тиква со свежи сончогледи или пар со други сезонски украси и додатоци за да бидете сигурни дека вашиот дом е подготвен за сезоната на есен. Соберете го патот за славење на жетвата злато измиена тиква денес. Начин да ја прославите жетвата злато измиена тиква, крем : декорација со тематски пад. Прекрасна боја на природен крем со прекрасна златна сјај. Користете како есенски центар или акцент на други украси за домови. Неверојатно реален изглед : неправилен, неусогласен, природни варијации во боја. Парови добро со други украси и додатоци со теми од есен. Сезонски и празничен. Добро седи на која било рамна површина, вклучувајќи таблети, мантили, прагови на прозорецот и многу повеќе.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи