.

.

Волмарт Лилија бел јаглен Преоден 5'3 Квадратна површина килим

Волмарт Лилија бел јаглен Преоден 5'3 Квадратна површина килим

DEN 1.00

Износот
Залиха

Килимите од колекцијата Лилија се мешаат гроздобер и современа мисла на стил, создавајќи безвременски дизајни кои траат во првите редови на истакнати трендови на украси. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Турција и има среден куп. Само чисто, 100% полипропилен. Машина ткаена во Турција. Среден куп. Висина на купот : 0,3 ". Разновидност на големини на располагање. Овој разноврсен килим има прекрасен ажуриран традиционален дизајн за безвременски изглед на удобна точка на цените . дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрено од деца и пријателски за миленичиња. Совршен за висок сообраќај Области од вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници . Функционалниот среден куп овозможува погодно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги попречувате влезовите . лесни за чистење и одржување, препорачуваме редовно да се празнуваат и да се самото место чистење со чиста крпа. Секогаш тестирајте прво место.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи