.

.

Вигос девојки Виножито половината се тркалаше манжетната со средна должина тексас Jeanан шорцеви, големини 4-14

Вигос девојки Виножито половината се тркалаше манжетната со средна должина тексас Jeanан шорцеви, големини

DEN 2.67

Износот
Залиха

Надградете го нејзиниот тексас со допир на боја. Полева лента во боја на виножито ги истакнува овие шорцеви од тексас со валани манжетни-стилски и удобно комбо. Редовен пораст; Супер истегнување. Повлечен стил; еластична половината; Faux лета. Стил со пет џеб. Разнобојни детали на половината. Манжетни; јамки на појас. 68% памук/20% полиестер/10% рајон/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Девојки со тексас шорцеви за девојчиња од Вигос.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи