.

.

Едноставно аранжман на цвет на лалење на Дејзи, розово цветно печатење на пласман

Едноставно аранжман на цвет на лалење на Дејзи, розово цветно печатење на пласман

DEN 175.84

Износот
Залиха

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни пласмани! Едноставно, модерните пласмати на Дејзи доаѓаат во сет од четири и се идеални за секоја пригода. Со изобилство на дизајни за избор, секогаш ќе бидете подготвени со беспрекорен декор на маса! "Едноставно аранжман на цвет на цвет на Даизи 18х14 инчи розов цветен принт (сет од четири) : сет од 4 плакати. Идеално за секоја пригода. Изобилство на дизајни за избор.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи