.

.

Комар светло сино wallид мурал

Комар светло сино wallид мурал

DEN 3.00

Износот
Залиха

Донесете ботаничка убавина на wallsидовите со овој фасцинантен цветен аранжман што ви овозможува да уживате во близок и личен поглед на цветен хидранга. Овој фротоски wallиден мурал доаѓа со 8 панели кои мерат 12-ft 1-во x 8-ft 3-во. Печатено на винил обложена хартија; Вклучена паста; Доаѓа со 8 панели; Мерки 12ft 1in w x 8ft 3in h кога се собрани.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи