.

.

Panasonic SR-G18FG шпорет на ориз и пароброд

Panasonic SR-G18FG шпорет на ориз и пароброд

DEN 2.67

Износот
Залиха

Автоматската функција за готвење готви ориз на допир на прекинувачот и помага во намалување на преголемата боја. Машиња чисти со минимален напор, овозможувајќи брзо и лесно расчистување. Чувајте топла карактеристика помага да се загрее оризот до четири часа и исто така го одржува вашиот ориз влажен по готвењето. Panasonic SR-G18 FG Сопон на напон за шпорет на ориз и пароброд : 110 V AC. Влезен напон : 110 V AC. Боја на производот : Сребрена. Боја на производот : Сребрена. Функционалност на пареа : Да. Функционалност на пареа : Да.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи