.

.

20,5 Ватиран крем бел кадифе Божиќно порибување со дизајн на пета и пети и манжетна со крзно од тен фа

20,5 Ватиран крем бел кадифе Божиќно порибување со дизајн на пета и пети и манжетна со крзно од тен фа

DEN 320.00

Износот
Залиха

Ова кадифен ватирано порибување ќе додаде пријатна допир на сите карактеристики на божиќни декории, карактеристики на дијамант во форма на џвакање со џвакање со злато потпетици и пети, исечени со тен дизајн на манжетни со крзно од крзно, е на предната страна само што доаѓа на големо на димензии на бела јамка : 20,5 "H x 12 " w материјал (и) : полиестер 20,5 "крем бело Божиќно порибување, ватирана текстура, дизајн на пета и пети, манжетна со крзно од крзно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи