.

.

Печатен ранец на купола од платно

Печатен ранец на купола од платно

DEN 352.00

Износот
Залиха

Без граници 18 "Печатено ранец на купола од платно е одличен избор за оваа сезона назад во училишната сезона. Стилски и забавен овој пакет ќе ги има сите ваши пријатели да зборуваат! Надворешниот поштенски патент е совршен за да задржи нешто од неколку пенкала и моливи до вашиот мобилен телефон и клучеви. Проширување за да се одржи два до три учебници или тетратки, тоа е идеален избор за секој студент. Изберете од разновидни отпечатоци и обрасци. Граници печатени платно од пакет со пакет со пакет со пакет.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи