.

.

Покрив за пластична маса на Супер Марио, 54 96

Покрив за пластична маса на Супер Марио, 54 96

DEN 175.84

Износот
Залиха

Супер Марио Суперфанс ќе го сака овој шарен наслов на маса со сите нивни омилени ликови - вклучувајќи ги Марио, Луиџи, принцезата Пих, Баузер, Јоши, жаба, Гомба и Бу! Покривањето со пластична маса за еднократна употреба мери 54 in. X 96 in., Одговара на повеќето табели и обезбедува и заштита од декорација и мебел. Loveе го обожавате брзото и лесно расчистување кога авантурата ќе стане неуредна! Superе го полниме поставувањето на роденденската забава со теми од вашето дете Супер Марио! 1 пластична табела. Мерки 54 in. X 96 in., 36 квадратни метри . Погоден за внатрешна и надворешна употреба. Карактеристики на ликови Марио, Луиџи, принцеза праска, Баузер, Јоши, жаба, Гомба и Боо. Совршена американска забава за честитки за роденденска забава за деца или забава со теми од Супер Марио. ВНИМАНИЕ : Само за украсна употреба. Ве молиме, држете се подалеку од пламенот и директните извори на топлина. Задржете ги овие информации за идните референци.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи