.

.

® Десерти од путер од кикирики од кикирики од рима, 23. Оз

® Десерти од путер од кикирики од кикирики од рима, 23. Оз

DEN 2.00

Износот
Залиха

Десерти на Едвардс - Исклучителни препуштања направија без напор! Без оглед како ќе ги исечете нашите декадентни, кадифени слоеви и свежо од кора од колачиња од колачиња, нашите замрзнати пити се прецизно шлаг, попрскани и испрскани до екстравагантно совршенство. Пита со крем на Едвардс Рис е исполнета со бујно слој на вистинско полнење со крем од путер од кикирики и е на врвот со чаши од путер од кикирики и шлаг од крем розети. Едноставно стопете и послужете за да видите како оваа крем пита ќе биде говорот на масата за десерт за секоја пригода и празник. Пита со креми на Едвардс - Рис е направена на свежо печена колаче од трошка кора со буден слој на вистински полнење со крем од путер од кикирики и е на врвот со чаши од путер од кикирики и шлаг креми розети. Вкусен, споделен десерт за секоја пригода и празник. Направено со вистински состојки и нема сируп од пченка со висока фруктоза, вештачки бои на храна или вкусови. Едноставно стопете и сервирајте-само ставете ја замрзнатата пита во фрижидер 1-1,5 часа пред да им служите на вашите пријатели и семејство.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи