.

.

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

DEN 287.20

Износот
Залиха

Двоен wallид, вакуум изолиран : Овој Тумблер има двојна wallид надворешност со вакуум помеѓу идовите. Ова значи дека вашиот пијалок во Tumbler нема медиум за топлина или студ за пренесување. Капакот без не'рѓосувачки челик БПА е исто така изолиран против преносот на топлина. Вашиот пијалок навистина ќе остане што е можно топло или ладно. Дури и исполнета со мраз или врела вода, патната кригла никогаш нема да се пот или да се загрее на допир!. Капакот за слама и капакот на флип : Внатрешно навојна капа за слама и капакот на флип се вклучени со вашата набавка. Капакот од слама обезбедува лесно пиење и заптивка за докажување на прскање. Капакот на флип е совршен за топли пијалоци како кафе, овој капак е доказ за протекување . прашок обложен 18/8 не'рѓосувачки челик : оваа изолирана чаша е направена од врвен мерач 18/8 не'рѓосувачки челик. Избравме од најпопуларните бои, облогата во прав е издржлив и му дава на садот текстурен и живописна завршница. Овој одобрена од ФДА, одобрена, никогаш нема да 'рѓа или остави лош метален вкус во устата . Премиум бакарна обложена изолација : Надворешноста на внатрешниот wallид, во подрачјето за запечатена вакуум, е натопена во бакар за додадена изолација. Бакарот го намалува преносот на температурата, додавајќи уште поголема изолација на вашиот Tumbler . Долгачот на чашата Пријателски : Оваа чаша се вклопува во повеќето држачи за чаши . без пот : Нема потреба од крајбрежни или коази, надворешноста на шишето никогаш нема да се пот или ќе биде жешко до допир. Не грижете се да добиете вода на вашата работна маса, да ringsвони на вашата маса или хаос во торбата!. Зошто едноставна модерна? Логото S | M се залага за повеќе од премиум софтвер за пијалоци. Во нашето јадро, ние веруваме дека односите се повредни од профитот. Дарежливоста е една од нашите две основни вредности на компанијата. Даваме минимум 10% од нашиот профит и успеавме да донираме производ на причини за природна непогода. Едноставните современи производи се еднократно, намалувајќи го отпадот во нашите депонии. Нашите производи се дизајнирани да го поедностават вашиот живот, зајакнувајќи ви да бидете позитивно влијание врз луѓето околу вас.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи