.

.

Серија на Бушнел Шилд 11 '9' Инстант шатор за кабини, спие 6

Серија на Бушнел Шилд 11 '9' Инстант шатор за кабини, спие 6

DEN 1.67

Износот
Залиха

Искусете ги на отворено во најновата технологија за шатори! Серијалот „Бушнел Шилд“ Инстант кабински шатор нуди технологија за топлински штит во која има специјална рефлексивна обвивка на долната страна на Rainfly што ги блокира UV зраците на Сонцето, одржувајќи го шаторот потемен и забележително поладен. Временските штит се бранат од најтешкото време. Вода што ја отфрла ткаенината и целосно прислушуваните водоотпорни споеви запечатувајте го вашиот шатор од дождот, додека силната конструкција на рамки и тешката вратоврска стојат тешки против ветрот. Поставување камп за помалку од 60 секунди со патентирана технологија за инстант поставување. Големите мрежни прозорци овозможуваат подобрена вентилација и панорамски поглед, додека панелите за приватност на патентите за прозорци се затвораат кога е потребно. Внатрешните и надворешните организатори на опрема ги чуваат предметите близу и рефлексивните врски, патентите и цевководите околу вратите ја подобруваат ноќната видливост. Поставување на карактеристики за помалку од 60 секунди без потребно склопување. Технологијата на топлински штит го одржува шаторот потемен и поладен. Технологијата на временски штит обезбедува заштитено кампување со сува зона. Спие 6. одговара на 2 воздушни леб на кралицата. Вклучува 3/4 Rainfly со целосно прислушувани шевови. Предно треска со организатори на надворешни опрема. 5 прозорци. Комунална порта за пристап до електричен кабел. Подземни отвори одговараат на климатик. Вклучена торба за носење. Вклучени се 15 шатори, изработени од челик. Мерки : 11 'x 9'. Висина на центарот : 72 ".

Декларираните карактеристики

Поврзани производи