.

.

Бела Вита Хоуп фустан пука

Бела Вита Хоуп фустан пука

DEN 2.00

Износот
Залиха

Бела Вита знае чизми за фустани. Продолжуваме да нудиме чизми за фустани за пети кои леле сезона по сезона. Надежта има забавно издвојување на горниот дел со мал геометриски парфес што го потенцира дизајнот. Повратот на грбот го прави лесен и лесен, така што едноставно влезете во стил. Достапно и во Lux Leathers и Soft Kidsuedes 2,75 "фустани.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи