.

.

Firestone цела сезона 195 65R гума

Firestone цела сезона 195 65R гума

DEN 1.33

Износот
Залиха

Удобноста и способноста треба да бидат во текот на целата година. Затоа гумите на сите сезони на Firestone се дизајнирани со влечење за да се зафатат во влажни, суви или лесни зимски услови. Да се ​​справи со патот во кое било време од годината. И да се обезбедат цврсти перформанси и веродостојни се сите сезонски гуми на Firestone. Затоа, одете напред, тргнете на отворен пат. Ние сме подготвени. Шајска шеза. Црн страничен allид. Ограничен производител на 55.000 милји со ограничен живот гаранција за живот за сите големини на CUV, и ограничен производител со ограничен живот од 65.000 милји, гаранција за живот за сите други големини. FITS : 2013-15 Honda Civic Natural Gas 2012-18 Ford Focus S 2016-17 Honda Civic DX 2003-13 Toyota Corolla CE 2014-19 Toyota Corolla Le Eco 2008 Honda Civic DX-G 2015-19 Chevrolet Cruze L 2020-22 Toyota Корола Хибрид ЛЕ 2006-07 Хонда Договорна вредност Пакет 2006-07 Хонда Цивил Хибрид 2003-05 Хонда Договор DX 2010-13 Kia Soul Base 2014-18 Kia Forte 2013-16 Hyundai Elantra L 2016-17 Volkswagen Jetta Trendline 2009-10 Chevrolet COBALT LS 2020-22 NISSAN VERSA S 2017-18 HYUNDAI ELANTRA ECO 2010-12 KIA FORTE EX 2019-22 KIA FORTE FE 2001-02 HONDA ACCOND PARKED 2014 Volkswagen Jetta Comfort TDI 2021-23 Hyundai Elantra fferred Hybrid и повеќе-Додадете го вашиот Возило до нашиот фит -додаток за проверка.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи